MASMCJ17A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ17A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJ17A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
Dataark: MASMCJ17A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
157 pcs
  • Besked
Specifikationer for MASMCJ17A
Varenummer MASMCJ17A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16674 pcs Datablad MASMCJ17A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 17V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 27.6V
Spænding - Opdeling (Min) 18.9V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-5986
1086-5986-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.3A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMCJ17CAE3
MASMCJ17CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
På lager: 15372 pcs
Hent: MASMCJ17CAE3.pdf
RFQ
MASMCJ17AE3
MASMCJ17AE3
producenter: Microsemi