MASMCJ17CA
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ17CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJ17CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
Dataark: MASMCJ17CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MASMCJ17CA
Varenummer MASMCJ17CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12502 pcs Datablad MASMCJ17CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 17V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 27.6V
Spænding - Opdeling (Min) 18.9V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-5988
1086-5988-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.3A