MASMCJ18CA
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ18CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MASMCJ18CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
Dataark: MASMCJ18CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MASMCJ18CA
Varenummer MASMCJ18CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12287 pcs Datablad MASMCJ18CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 18V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 29.2V
Spænding - Opdeling (Min) 20V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-5992
1086-5992-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51.4A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MASMCJ22A
MASMCJ22A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
På lager: 12633 pcs
Hent: MASMCJ22A.pdf
RFQ
MASMCJ17CA
MASMCJ17CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
På lager: 12502 pcs
Hent: MASMCJ17CA.pdf
RFQ
MASMCJ18CAE3
MASMCJ18CAE3
Beskrivelse: TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB