MSD130-08
MicrosemiMicrosemi
MSD130-08 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSD130-08
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse DIODE BRIDGE 3PH 800V 130A SM3
Dataark: 1.MSD130-08.pdf2.MSD130-08.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSD130-08
Varenummer MSD130-08 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse DIODE BRIDGE 3PH 800V 130A SM3 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2761 pcs Datablad 1.MSD130-08.pdf2.MSD130-08.pdf
Spænding - Peak Reverse (Max) 800V Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 1.8V @ 300A
Teknologi Standard Leverandør Device Package M3
Serie - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde M3 Andre navne MSD13008
Driftstemperatur -40°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype Three Phase Detaljeret beskrivelse Bridge Rectifier Three Phase Standard 800V Chassis Mount M3
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 300µA @ 800V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 130A