MSMCJLCE40A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE40A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJLCE40A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
Dataark: MSMCJLCE40A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSMCJLCE40A
Varenummer MSMCJLCE40A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16526 pcs Datablad MSMCJLCE40A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 40V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 64.5V
Spænding - Opdeling (Min) 44.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8721
1086-8721-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.3A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCJLCE40A/TR
MSMCJLCE40A/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS
På lager: 18759 pcs
Hent: MSMCJLCE40A/TR.pdf
RFQ
MSMCJLCE33AE3/TR
MSMCJLCE33AE3/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS
På lager: 22759 pcs
Hent: MSMCJLCE33AE3/TR.pdf
RFQ
MSMCJLCE40AE3
MSMCJLCE40AE3
Beskrivelse: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB