MSMCJLCE45A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE45A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJLCE45A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
Dataark: MSMCJLCE45A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSMCJLCE45A
Varenummer MSMCJLCE45A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17243 pcs Datablad MSMCJLCE45A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 45V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 72.7V
Spænding - Opdeling (Min) 50V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8725
1086-8725-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.6A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCJLCE43A
MSMCJLCE43A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
På lager: 16897 pcs
Hent: MSMCJLCE43A.pdf
RFQ
MSMCJLCE45AE3
MSMCJLCE45AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB