MSMCJLCE40AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE40AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJLCE40AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
Dataark: MSMCJLCE40AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSMCJLCE40AE3
Varenummer MSMCJLCE40AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19750 pcs Datablad MSMCJLCE40AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 40V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 64.5V
Spænding - Opdeling (Min) 44.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8722
1086-8722-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.3A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz