MSMCJLCE48A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE48A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJLCE48A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
Dataark: MSMCJLCE48A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSMCJLCE48A
Varenummer MSMCJLCE48A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15710 pcs Datablad MSMCJLCE48A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 48V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 77.4V
Spænding - Opdeling (Min) 53.3V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8727
1086-8727-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.4A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCJLCE48AE3
MSMCJLCE48AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB