MXSMCGLCE48AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMCGLCE48AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB
Dataark: MXSMCGLCE48AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMCGLCE48AE3
Varenummer MXSMCGLCE48AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4871 pcs Datablad MXSMCGLCE48AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 48V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 77.4V
Spænding - Opdeling (Min) 53.3V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14454
1086-14454-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.4A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMCGLCE45AE3
MXSMCGLCE45AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB
På lager: 5472 pcs
Hent: MXSMCGLCE45AE3.pdf
RFQ
MXSMCGLCE48A
MXSMCGLCE48A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB