MXSMCGLCE45A
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMCGLCE45A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB
Dataark: MXSMCGLCE45A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMCGLCE45A
Varenummer MXSMCGLCE45A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4982 pcs Datablad MXSMCGLCE45A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 45V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 72.7V
Spænding - Opdeling (Min) 50V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14451
1086-14451-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.6A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMCGLCE43A
MXSMCGLCE43A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB
På lager: 4705 pcs
Hent: MXSMCGLCE43A.pdf
RFQ
MXSMCGLCE48AE3
MXSMCGLCE48AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB
På lager: 4871 pcs
Hent: MXSMCGLCE48AE3.pdf
RFQ
MXSMCGLCE45AE3
MXSMCGLCE45AE3
Beskrivelse: TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB