MXSMCGLCE40A
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMCGLCE40A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB
Dataark: MXSMCGLCE40A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMCGLCE40A
Varenummer MXSMCGLCE40A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6013 pcs Datablad MXSMCGLCE40A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 40V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 64.5V
Spænding - Opdeling (Min) 44.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14447
1086-14447-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.3A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz