MXSMCGLCE43AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMCGLCE43AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB
Dataark: MXSMCGLCE43AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMCGLCE43AE3
Varenummer MXSMCGLCE43AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5199 pcs Datablad MXSMCGLCE43AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 43V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 69.4V
Spænding - Opdeling (Min) 47.8V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14450
1086-14450-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.6A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz