MXSMCGLCE33A
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMCGLCE33A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB
Dataark: MXSMCGLCE33A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMCGLCE33A
Varenummer MXSMCGLCE33A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6010 pcs Datablad MXSMCGLCE33A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 33V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 53.3V
Spænding - Opdeling (Min) 36.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14443
1086-14443-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 28.1A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMCGLCE36AE3
MXSMCGLCE36AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB
På lager: 5970 pcs
Hent: MXSMCGLCE36AE3.pdf
RFQ
MXSMCGLCE33AE3
MXSMCGLCE33AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB