MXSMCGLCE28A
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMCGLCE28A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 28V 45.5V DO215AB
Dataark: MXSMCGLCE28A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMCGLCE28A
Varenummer MXSMCGLCE28A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 28V 45.5V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5548 pcs Datablad MXSMCGLCE28A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 28V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 45.5V
Spænding - Opdeling (Min) 31.1V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14439
1086-14439-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz