MXSMCGLCE24AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMCGLCE24AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 24V 38.9V DO215AB
Dataark: MXSMCGLCE24AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMCGLCE24AE3
Varenummer MXSMCGLCE24AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 24V 38.9V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4948 pcs Datablad MXSMCGLCE24AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 24V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 38.9V
Spænding - Opdeling (Min) 26.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14436
1086-14436-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 39A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz