MXSMCGLCE22A
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMCGLCE22A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB
Dataark: MXSMCGLCE22A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMCGLCE22A
Varenummer MXSMCGLCE22A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6066 pcs Datablad MXSMCGLCE22A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 22V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 35.5V
Spænding - Opdeling (Min) 24.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14433
1086-14433-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 42A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMCGLCE24AE3
MXSMCGLCE24AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 24V 38.9V DO215AB
På lager: 4948 pcs
Hent: MXSMCGLCE24AE3.pdf
RFQ
MXSMCGLCE17AE3
MXSMCGLCE17AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 17V 27.6V DO215AB
På lager: 4635 pcs
Hent: MXSMCGLCE17AE3.pdf
RFQ
MXSMCGLCE22AE3
MXSMCGLCE22AE3
Beskrivelse: TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB