MXSMCGLCE26AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMCGLCE26AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB
Dataark: MXSMCGLCE26AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMCGLCE26AE3
Varenummer MXSMCGLCE26AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5356 pcs Datablad MXSMCGLCE26AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 26V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 42.1V
Spænding - Opdeling (Min) 28.9V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14438
1086-14438-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 36A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMCGLCE33A
MXSMCGLCE33A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB
På lager: 6010 pcs
Hent: MXSMCGLCE33A.pdf
RFQ
MXSMCGLCE30A
MXSMCGLCE30A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB
På lager: 5052 pcs
Hent: MXSMCGLCE30A.pdf
RFQ
MXSMCGLCE26A
MXSMCGLCE26A
Beskrivelse: TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB