MXSMCGLCE30AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMCGLCE30AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB
Dataark: MXSMCGLCE30AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMCGLCE30AE3
Varenummer MXSMCGLCE30AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6165 pcs Datablad MXSMCGLCE30AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 30V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 48.4V
Spænding - Opdeling (Min) 33.3V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14442
1086-14442-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz