MXSMCGLCE28AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMCGLCE28AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 28V 45.5V DO215AB
Dataark: MXSMCGLCE28AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMCGLCE28AE3
Varenummer MXSMCGLCE28AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 28V 45.5V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4613 pcs Datablad MXSMCGLCE28AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 28V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 45.5V
Spænding - Opdeling (Min) 31.1V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14440
1086-14440-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXSMCGLCE24AE3
MXSMCGLCE24AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 24V 38.9V DO215AB
På lager: 4948 pcs
Hent: MXSMCGLCE24AE3.pdf
RFQ
MXSMCGLCE28A
MXSMCGLCE28A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 28V 45.5V DO215AB