CSTCV24M0X51Q-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCV24M0X51Q-R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CSTCV24M0X51Q-R0
Producent / Mærke: Murata Electronics
Produkt beskrivelse CER RES 24.0000MHZ 5PF SMD
Dataark: 1.CSTCV24M0X51Q-R0.pdf2.CSTCV24M0X51Q-R0.pdf3.CSTCV24M0X51Q-R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for CSTCV24M0X51Q-R0
Varenummer CSTCV24M0X51Q-R0 Fabrikant Murata Electronics
Beskrivelse CER RES 24.0000MHZ 5PF SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Type Ceramic Størrelse / Dimension 0.146" L x 0.122" W (3.70mm x 3.10mm)
Serie CERALOCK® CSTCV Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 3-SMD, No Lead Andre navne 490-7869-1
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde 0.051" (1.30mm) Frekvens Tolerance ±0.5%
Frekvensstabilitet ±0.3% Frekvens 24MHz
Funktioner Built in Capacitor Detaljeret beskrivelse 24MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 5pF ±0.3% -40°C ~ 125°C Surface Mount
kapacitans 5pF