CSTCW24M0X53-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCW24M0X53-R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CSTCW24M0X53-R0
Producent / Mærke: Murata Electronics
Produkt beskrivelse CER RES 24.0000MHZ 15PF SMD
Dataark: 1.CSTCW24M0X53-R0.pdf2.CSTCW24M0X53-R0.pdf3.CSTCW24M0X53-R0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CSTCW24M0X53-R0
Varenummer CSTCW24M0X53-R0 Fabrikant Murata Electronics
Beskrivelse CER RES 24.0000MHZ 15PF SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Type Ceramic Størrelse / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serie CERALOCK® CSTCW Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 3-SMD, Non-Standard Andre navne 490-1205-1
Driftstemperatur -20°C ~ 80°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impedans 80 Ohms Højde 0.053" (1.34mm)
Frekvens Tolerance ±0.5% Frekvensstabilitet ±0.2%
Frekvens 24MHz Funktioner Built in Capacitor
Detaljeret beskrivelse 24MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.2% 80 Ohms -20°C ~ 80°C Surface Mount kapacitans 15pF