680M21WA4PL201
NorCompNorComp
680M21WA4PL201 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 680M21WA4PL201
Producent / Mærke: NorComp
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
Dataark: 1.680M21WA4PL201.pdf2.680M21WA4PL201.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 680M21WA4PL201
Varenummer 680M21WA4PL201 Fabrikant NorComp
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6280 pcs Datablad 1.680M21WA4PL201.pdf2.680M21WA4PL201.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C) - 21WA4
Shell Materiale, Afslut Steel, Nickel Plated Serie 680M
Emballage Tray Andre navne NOR1287
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 21 (17 + 4 Power) Monteringstype Panel Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Nuværende vurdering 5A, 20A Kontakt type Signal and Power