680M21WA4PL401
NorCompNorComp
680M21WA4PL401 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 680M21WA4PL401
Producent / Mærke: NorComp
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
Dataark: 1.680M21WA4PL401.pdf2.680M21WA4PL401.pdf
  • Besked
Specifikationer for 680M21WA4PL401
Varenummer 680M21WA4PL401 Fabrikant NorComp
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7238 pcs Datablad 1.680M21WA4PL401.pdf2.680M21WA4PL401.pdf
Emballage Tray Andre navne NOR1288
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 2
Boligmateriale Polybutylene Terephthalate (PBT) Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Nuværende vurdering 5A, 40A Kontakt type Signal and Power