680M21WA4SL201
NorCompNorComp
680M21WA4SL201 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 680M21WA4SL201
Producent / Mærke: NorComp
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
Dataark: 1.680M21WA4SL201.pdf2.680M21WA4SL201.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 680M21WA4SL201
Varenummer 680M21WA4SL201 Fabrikant NorComp
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5821 pcs Datablad 1.680M21WA4SL201.pdf2.680M21WA4SL201.pdf
Emballage Tray Andre navne NOR1289
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 2
Nuværende vurdering 5A, 20A Kontakt type Signal and Power