WHC200FET
OhmiteOhmite
WHC200FET Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WHC200FET
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 200 OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: WHC200FET.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for WHC200FET
Varenummer WHC200FET Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 200 OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 62511 pcs Datablad WHC200FET.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serie WH Modstand 200 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Cut Tape (CT)