WLCR030FE
Produkt oversigt
Varenummer: WLCR030FE
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 0.03 OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: WLCR030FE.pdf
  • Besked
Specifikationer for WLCR030FE
Varenummer WLCR030FE Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 0.03 OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 91622 pcs Datablad WLCR030FE.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±300ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serie WL Modstand 30 mOhms
Power (Watts) 2W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne OHWLCR030FE
OHWLCR030FE-ND
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 30 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound