WLCR100FE
Produkt oversigt
Varenummer: WLCR100FE
Producent / Mærke: Ohmite
Produkt beskrivelse RES 0.1 OHM 2W 1% AXIAL
Dataark: WLCR100FE.pdf
  • Besked
Specifikationer for WLCR100FE
Varenummer WLCR100FE Fabrikant Ohmite
Beskrivelse RES 0.1 OHM 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 71497 pcs Datablad WLCR100FE.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±100ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Serie WL Modstand 100 mOhms
Power (Watts) 2W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne OHWLCR100FE
OHWLCR100FE-ND
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 100 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound
Sammensætning Wirewound
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
WLCR010FET
WLCR010FET
producenter: Ohmite
Beskrivelse: RES 0.01 OHM 2W 1% AXIAL
På lager: 194459 pcs
Hent: WLCR010FET.pdf
RFQ
WLCR100FET
WLCR100FET
producenter: Ohmite
Beskrivelse: RES 0.1 OHM 2W 1% AXIAL