25SGV100M6.3X8
RubyconRubycon
Rubycon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 25SGV100M6.3X8
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse SMD CAP
Dataark: 1.25SGV100M6.3X8.pdf2.25SGV100M6.3X8.pdf3.25SGV100M6.3X8.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
900 pcs
  • Besked
Specifikationer for 25SGV100M6.3X8
Varenummer 25SGV100M6.3X8 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse SMD CAP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 592639 pcs Datablad 1.25SGV100M6.3X8.pdf2.25SGV100M6.3X8.pdf3.25SGV100M6.3X8.pdf
Spændingsvurdering 25V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Størrelse / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Serie SGV Vurderinger AEC-Q200
Polarisering Polar Pakke / tilfælde Radial, Can - SMD
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Detaljeret beskrivelse 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitans 100µF