25SGV10M5X6.1
RubyconRubycon
Rubycon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 25SGV10M5X6.1
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse SMD CAP
Dataark: 1.25SGV10M5X6.1.pdf2.25SGV10M5X6.1.pdf3.25SGV10M5X6.1.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 25SGV10M5X6.1
Varenummer 25SGV10M5X6.1 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse SMD CAP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 809507 pcs Datablad 1.25SGV10M5X6.1.pdf2.25SGV10M5X6.1.pdf3.25SGV10M5X6.1.pdf
Spændingsvurdering 25V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Størrelse / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Serie SGV Vurderinger AEC-Q200
Polarisering Polar Pakke / tilfælde Radial, Can - SMD
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Detaljeret beskrivelse 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitans 10µF