25ZLJ470M8X16
RubyconRubycon
Rubycon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 25ZLJ470M8X16
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM RAD
Dataark: 1.25ZLJ470M8X16.pdf2.25ZLJ470M8X16.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 25ZLJ470M8X16
Varenummer 25ZLJ470M8X16 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM RAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 608090 pcs Datablad 1.25ZLJ470M8X16.pdf2.25ZLJ470M8X16.pdf
Spændingsvurdering 25V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Serie ZLJ Vurderinger -
Polarisering Polar Pakke / tilfælde Radial, Can
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Blyafstand 0.138" (3.50mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Detaljeret beskrivelse 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C kapacitans 470µF