450LLE68MEFC18X31.5
RubyconRubycon
Rubycon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 450LLE68MEFC18X31.5
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM RAD
Dataark: 1.450LLE68MEFC18X31.5.pdf2.450LLE68MEFC18X31.5.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for 450LLE68MEFC18X31.5
Varenummer 450LLE68MEFC18X31.5 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM RAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 31625 pcs Datablad 1.450LLE68MEFC18X31.5.pdf2.450LLE68MEFC18X31.5.pdf
Spændingsvurdering 450V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Serie LLE Ripple Current @ Low Frequency 520mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.3A @ 100kHz Vurderinger -
Polarisering Polar Pakke / tilfælde Radial, Can
Driftstemperatur -25°C ~ 105°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Blyafstand 0.295" (7.50mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Detaljeret beskrivelse 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C kapacitans 68µF