450TXW68MEFC16X30
RubyconRubycon
Rubycon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 450TXW68MEFC16X30
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM
Dataark: 1.450TXW68MEFC16X30.pdf2.450TXW68MEFC16X30.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for 450TXW68MEFC16X30
Varenummer 450TXW68MEFC16X30 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 60474 pcs Datablad 1.450TXW68MEFC16X30.pdf2.450TXW68MEFC16X30.pdf
Spændingsvurdering 450V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Serie TXW Vurderinger -
Polarisering Polar Pakke / tilfælde Radial, Can
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Monteringstype Through Hole
Levetid @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Blyafstand 0.295" (7.50mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 1.280" (32.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Detaljeret beskrivelse 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitans 68µF Applikationer General Purpose