M27W201-80B6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
M27W201-80B6 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: M27W201-80B6
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse IC EPROM 2M PARALLEL 32DIP
Dataark: M27W201-80B6.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
360 pcs
  • Besked
Specifikationer for M27W201-80B6
Varenummer M27W201-80B6 Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse IC EPROM 2M PARALLEL 32DIP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 36733 pcs Datablad M27W201-80B6.pdf
Skriv cyklus Tid - Ord, Side - Spænding - Supply 2.7 V ~ 3.6 V
Teknologi EPROM - OTP Leverandør Device Package 32-PDIP
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 32-DIP (0.600", 15.24mm) Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)