M27W202-100K6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: M27W202-100K6
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse IC EPROM 2M PARALLEL 44PLCC
Dataark: M27W202-100K6.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
580 pcs
  • Besked
Specifikationer for M27W202-100K6
Varenummer M27W202-100K6 Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse IC EPROM 2M PARALLEL 44PLCC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 64236 pcs Datablad M27W202-100K6.pdf
Skriv cyklus Tid - Ord, Side - Spænding - Supply 2.7 V ~ 3.6 V
Teknologi EPROM - OTP Leverandør Device Package 44-PLCC
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 44-LCC Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)