M27W401-80N6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
M27W401-80N6 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: M27W401-80N6
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse IC EPROM 4K PARALLEL 32TSOP
Dataark: M27W401-80N6.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
156 pcs
  • Besked
Specifikationer for M27W401-80N6
Varenummer M27W401-80N6 Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse IC EPROM 4K PARALLEL 32TSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13718 pcs Datablad M27W401-80N6.pdf
Skriv cyklus Tid - Ord, Side - Spænding - Supply 2.7 V ~ 3.6 V
Teknologi EPROM - OTP Leverandør Device Package 32-TSOP
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)