M27W402-100K6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
M27W402-100K6 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: M27W402-100K6
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse IC EPROM 4K PARALLEL 44PLCC
Dataark: M27W402-100K6.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
116 pcs
  • Besked
Specifikationer for M27W402-100K6
Varenummer M27W402-100K6 Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse IC EPROM 4K PARALLEL 44PLCC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12273 pcs Datablad M27W402-100K6.pdf
Skriv cyklus Tid - Ord, Side - Spænding - Supply 2.7 V ~ 3.6 V
Teknologi EPROM - OTP Leverandør Device Package 44-PLCC (16.51x16.51)
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 44-LCC (J-Lead) Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)