M27W201-80K6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: M27W201-80K6
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse IC EPROM 2M PARALLEL 32PLCC
Dataark: M27W201-80K6.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
640 pcs
  • Besked
Specifikationer for M27W201-80K6
Varenummer M27W201-80K6 Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse IC EPROM 2M PARALLEL 32PLCC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 47167 pcs Datablad M27W201-80K6.pdf
Skriv cyklus Tid - Ord, Side - Spænding - Supply 2.7 V ~ 3.6 V
Teknologi EPROM - OTP Leverandør Device Package 32-PLCC (11.35x13.89)
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 32-LCC (J-Lead) Andre navne 497-1692-5
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA) Monteringstype Surface Mount