FJH-40-R-07.70-4
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FJH-40-R-07.70-4
Producent / Mærke: Samtec, Inc.
Produkt beskrivelse .5MM FLEX CABLE JUMPER
Dataark: 1.FJH-40-R-07.70-4.pdf2.FJH-40-R-07.70-4.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for FJH-40-R-07.70-4
Varenummer FJH-40-R-07.70-4 Fabrikant Samtec, Inc.
Beskrivelse .5MM FLEX CABLE JUMPER Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13691 pcs Datablad 1.FJH-40-R-07.70-4.pdf2.FJH-40-R-07.70-4.pdf
Serie * Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Position Cable
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
FJH-40-R-07.50-4
FJH-40-R-07.50-4
producenter: Samtec, Inc.
Beskrivelse: .5MM FLEX CABLE JUMPER
På lager: 13245 pcs
Hent: FJH-40-R-07.50-4.pdf
RFQ
producenter: Samtec, Inc.
På lager: 18373 pcs
Hent: FJH-40-R-06.50-4.pdf
RFQ
Beskrivelse: CABLE FFC 40POS 0.50MM 8"