FJH-40-R-08.00-4
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
FJH-40-R-08.00-4 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FJH-40-R-08.00-4
Producent / Mærke: Samtec, Inc.
Produkt beskrivelse CABLE FFC 40POS 0.50MM 8"
Dataark: 1.FJH-40-R-08.00-4.pdf2.FJH-40-R-08.00-4.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for FJH-40-R-08.00-4
Varenummer FJH-40-R-08.00-4 Fabrikant Samtec, Inc.
Beskrivelse CABLE FFC 40POS 0.50MM 8" Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12944 pcs Datablad 1.FJH-40-R-08.00-4.pdf2.FJH-40-R-08.00-4.pdf
Afslutningsstil Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides Serie FJH
Tonehøjde 0.020" (0.50mm) Andre navne FJH-40-R-08.00-4-ND
SAM11207
Antal ledere 40 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Længde - Exposed Ends 0.157" (4.00mm) Længde 8.000" (203.20mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse 40 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 8.000" (203.20mm)