FJH-40-R-07.80-4
Produkt oversigt
Varenummer: FJH-40-R-07.80-4
Producent / Mærke: Samtec, Inc.
Produkt beskrivelse .5MM FLEX CABLE JUMPER
Dataark: 1.FJH-40-R-07.80-4.pdf2.FJH-40-R-07.80-4.pdf
  • Besked
Specifikationer for FJH-40-R-07.80-4
Varenummer FJH-40-R-07.80-4 Fabrikant Samtec, Inc.
Beskrivelse .5MM FLEX CABLE JUMPER Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12965 pcs Datablad 1.FJH-40-R-07.80-4.pdf2.FJH-40-R-07.80-4.pdf
Relaterede produkter
FJH-40-R-08.28-4
FJH-40-R-08.28-4
producenter: Samtec, Inc.
Beskrivelse: .5MM FLEX CABLE JUMPER
På lager: 14892 pcs
Hent: FJH-40-R-08.28-4.pdf
RFQ
producenter: Samtec, Inc.
På lager: 13691 pcs
Hent: FJH-40-R-07.70-4.pdf
RFQ
Beskrivelse: CABLE FFC 40POS 0.50MM 8"