FRN2JT1R80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
FRN2JT1R80 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FRN2JT1R80
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES FUSE 1.8 OHM 2W 5% AXIAL
Dataark: 1.FRN2JT1R80.pdf2.FRN2JT1R80.pdf
  • Besked
Specifikationer for FRN2JT1R80
Varenummer FRN2JT1R80 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES FUSE 1.8 OHM 2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1409122 pcs Datablad 1.FRN2JT1R80.pdf2.FRN2JT1R80.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±350ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serie FRN Modstand 1.8 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne FRN 2 1.8 5% R