FRN2JT36R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
FRN2JT36R0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FRN2JT36R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES FUSE 36 OHM 2W 5% AXIAL
Dataark: 1.FRN2JT36R0.pdf2.FRN2JT36R0.pdf
  • Besked
Specifikationer for FRN2JT36R0
Varenummer FRN2JT36R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES FUSE 36 OHM 2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1449176 pcs Datablad 1.FRN2JT36R0.pdf2.FRN2JT36R0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±350ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serie FRN Modstand 36 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne FRN 2 36 5% R