MR3FTR150
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR3FTR150 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MR3FTR150
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.15 OHM 3W 1% AXIAL
Dataark: 1.MR3FTR150.pdf2.MR3FTR150.pdf
  • Besked
Specifikationer for MR3FTR150
Varenummer MR3FTR150 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.15 OHM 3W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 207219 pcs Datablad 1.MR3FTR150.pdf2.MR3FTR150.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Serie MR Modstand 150 mOhms
Power (Watts) 3W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne MR 3 0.15 1% R