MR5FT75L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR5FT75L0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MR5FT75L0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.075 OHM 5W 1% AXIAL
Dataark: 1.MR5FT75L0.pdf2.MR5FT75L0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for MR5FT75L0
Varenummer MR5FT75L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.075 OHM 5W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 57557 pcs Datablad 1.MR5FT75L0.pdf2.MR5FT75L0.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Serie MR Modstand 75 mOhms
Power (Watts) 5W Emballage Cut Tape (CT)