MR5FTR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR5FTR100 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MR5FTR100
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.1 OHM 5W 1% AXIAL
Dataark: 1.MR5FTR100.pdf2.MR5FTR100.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for MR5FTR100
Varenummer MR5FTR100 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.1 OHM 5W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 133558 pcs Datablad 1.MR5FTR100.pdf2.MR5FTR100.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Serie MR Modstand 100 mOhms
Power (Watts) 5W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne MR 5 0.1 1% R