MR5JB60L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR5JB60L0 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MR5JB60L0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 0.06 OHM 5W 5% AXIAL
Dataark: 1.MR5JB60L0.pdf2.MR5JB60L0.pdf
  • Besked
Specifikationer for MR5JB60L0
Varenummer MR5JB60L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 0.06 OHM 5W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 95048 pcs Datablad 1.MR5JB60L0.pdf2.MR5JB60L0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Serie MR Modstand 60 mOhms
Power (Watts) 5W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne MR 5 0.06 5% B