PRSM2JT220R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PRSM2JT220R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PRSM2JT220R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 220 OHM 2W 5% AXIAL
Dataark: 1.PRSM2JT220R.pdf2.PRSM2JT220R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for PRSM2JT220R
Varenummer PRSM2JT220R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 220 OHM 2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1195627 pcs Datablad 1.PRSM2JT220R.pdf2.PRSM2JT220R.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±200ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Serie RSMF Modstand 220 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 235°C
Detaljeret beskrivelse 220 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sammensætning Metal Oxide Film