RSPF1JA2R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RSPF1JA2R70
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 2.7 OHM 1W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSPF1JA2R70.pdf2.RSPF1JA2R70.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSPF1JA2R70
Varenummer RSPF1JA2R70 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 2.7 OHM 1W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2104655 pcs Datablad 1.RSPF1JA2R70.pdf2.RSPF1JA2R70.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -200/ +350ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Serie RSPF Modstand 2.7 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSPF 1 2.7 5% T