RSPF2JA180K
Produkt oversigt
Varenummer: RSPF2JA180K
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 180K OHM 2W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSPF2JA180K.pdf2.RSPF2JA180K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSPF2JA180K
Varenummer RSPF2JA180K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 180K OHM 2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1780285 pcs Datablad 1.RSPF2JA180K.pdf2.RSPF2JA180K.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -200/ +350ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Serie RSPF Modstand 180 kOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSPF 2 180K 5% T