RSPF2JA10R0
Produkt oversigt
Varenummer: RSPF2JA10R0
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 10 OHM 2W 5% AXIAL
Dataark: 1.RSPF2JA10R0.pdf2.RSPF2JA10R0.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for RSPF2JA10R0
Varenummer RSPF2JA10R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 10 OHM 2W 5% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1449733 pcs Datablad 1.RSPF2JA10R0.pdf2.RSPF2JA10R0.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient -200/ +350ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Serie RSPF Modstand 10 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne RSPF 2 10 5% T